Aplikacje dedykowane


Aplikacje dedykowane to szerokie pojęcie produktów tworzonych na indywidualne zamówienie odbiorcy. Z racji ponoszonych kosztów kierowane były do dużych odbiorców, przedsiębiorstw, w chwili obecnej wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne aplikacje dedykowane oraz ich zalety mogą być kierowane dla mniejszych firm, czy tez instytucji. Tak więc aplikacja dedykowana to system informatyczny tworzony z myślą o spełnieniu konkretnych indywidualnych wymagań konkretnej firmy lub instytucji. Nie wątpliwie taki produkt posiada wiele zalet dla firmy a mianowicie:

- projekt indywidualny, doskonale modelujący procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie

- implementacja wszystkich wymaganych funkcjonalności, nawet nowatorskich do których mogą nie istnieć rozwiązania dostępne na rynku, doskonały produkt dostosowany do potrzeb firmy

- brak chaosu i zbędnych funkcjonalności, które pojawią się w aplikacjach niededykowanych

- przejrzysty interfejs, dostosowany do przedsiębiorstwa oraz np do jego identyfikacji wizualnej

- możliwości integracji dedykowanej aplikacji z innymi systemami, urządzeniami i aplikacjami występującymi w firmie

- licencja na wyłączne posiadanie aplikacji z możliwośćią przekazania praw do kodu źródłowego

Tak więc aplikacje dedykowane to rozwiązanie indywidualne przeznaczone dla dużych, średnich jaki małych przedsiębiorstw, które chcą mieć przejrzysty produkt konkretnie spełniający wymagania przed nim stawiane.

Tworzenie aplikacji dedykowanych to procesy w którym możemy wykorzystać nasze doświadczenie, zatem pomagamy Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań, technologii na których będzie opierała się aplikacja dedykowana, podsuwamy pomysły, wytykamy problemy i złe rozwiązania, prezentujemy możliwości integracji z innymi systemami już dostępnymi w Państwa firmie itp. Staramy się na podstawie wymagań precyzyjne określić przyszyły kształt i funkcjonalność aplikacji, następnie ją zaimplementować aby w rezultacie otrzymali Państwo wymarzony produkt. Tworzenie dedykowanych aplikacji to proces skomplikowany, chętnie Państwu pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.


Zobacz naszą prezentację
Skontaktuj się z nami
Kod QR