Co to jest system cms i który wybrać


System CMS, to system zarządzania treścią, wykorzystywany jest do wprowadzenia informacji z panelu administracyjnego i zaprezentowania ich na stronie internetowej. Tworzona strona firmowa może być statyczna lub dynamiczna. W przypadku statycznych stron internetowych w celu uaktualnienia treści potrzebna jest pomoc osoby zajmującej się stroną internetową. System CMS pozwala wyposazyć stronę w mechanizm pozwalający na łatwe uaktualnianie jej treści, za pomcą dostarczony narzędzi w systemie CMS. System CMS pozwala np. w łatwy sposób zarzadzać aktualnościami, informacjami oraz wydarzeniami prezentowanymi na firmowej stronie internetowej. W zależności od dostosowania i przeznaczenia może dostaczać szereg innych funkcji np. możliwość wysyłki newsletter, zarządzanie banerami, zarządzanie reklamami itp.

Tworząc firmową stronę internetową warto zastanowić się nad wyborem systemy CMS, który spełni nasze potrzeby można skorzystać z dwóch rozwiązań:

  • wybrać gotowy darmowy i istniejący system CMS, oraz w odpowiedni sposób zmodyfikować jego wygląd aby dostosować do identyfikacji naszej firmy. Zaleta takiego rozwiązania jest koszt poniesiony na sam system CMS, jest on niedrogi ale niekoniecznie może dostarczyć nam wszystkich rozwiazań, które chcielibyśmy mieć na swojej stronie
  • wybrać dedykowane system CMS, oferowany przez niektóre firmy internetowe, jak również przez Eppa, takie rozwiązanie zostanie zaprojektowane z Państwa pomocą, zostanie dopracowane do Państwa potrzeb w najmniejszym szczególe, takie rozwiązanie spełni Państwa wymagania aczkolwiek będzie droższe od gotowych system CMS dostępnych w internecie, ponieważ zostanie spersonalizowane specjalnie dla Państwa

Wybór rozwiązania stosowanego na stronie internetowej nie jest łatwy, najlepiej pozostawić go osobie doświadczonej, która w zależności od złożoności całej aplikacji, na podstawie chociażby briefu będzie w stanie polecić najlepsze rozwiązanie.

Jeśli nie są Państwo pewni jakiego rozwiązania użyć na swojej stronie zapraszamy do kontaktu na pewno pomożemy dokonać właściwego wybory.


Zobacz naszą prezentację
Skontaktuj się z nami
Kod QR