Ile kosztuje strona internetowa


Wykonanie strony internetowej może kosztować od kilkuset złoty do nawet kilkuset tysięcy złotych. Wszystko zależy od zakresy projektu, wykorzystanego systemy CMS, frameworka, jakości grafiki, jak również od osoby przyjmującej zlecenie stworzenia strony internetowej.

Minimalistyczną stronę internetową, mając niewielka wiedzę infromatyczną, można tworzyć samemu, jednak większe projekty o większej funkcjonalności wymagają wiedzy specjalistycznej i często zaangażowania nie jednej ale kilku osób. W celu zminimalizowaniu kosztów stworzenia strony internetowej można skorzystać z gotowych rozwiązań, np systemu udostępnianego przez eppa oraz z darmowych ogólnie dostępnych layoutów stron internetowych. Należy mieć jednak na uwadze, że ogólnie dostępne wyglądy stron internetowych mogą być wykorzystywane przez innych i tym samym stworzona strona internetowa nie będzie unikalna w internecie.

Koszt stron w głównej mierze uzależniony jest od tego co chcemy posiadać na stronie internetowej, niekiedy oczekiwania są odmienne od możliwości jakie daje nam gotowy system CMS wtedy koszt wykonanie będzie większy. Jeśli strona internetowa nie będzie zawierała wygórowanych wymagań i zakresu funkcji to koszt będzie nie wielki, jeśli natomiast dojdą do tego dedykowane rozwiązania, dobrej jakości elementy graficzne, animacje itp. koszt na pewno wzrośnie.

Stworzenie strony internetowej można zlecić freelanerowi lub firmie, nie ma reguły, że wybierając firmę będziemy pewni, że nasza strona internetowa będzie poprawnie wykonana, warto jednak wstępnie sprobować ocenić ich kompetencje, ponieważ różnice w oferowanej cenie mogą być ogromne i nie koniecznie wynikać z chęci szybkiego zarobku ale np. z jakości oferowanych produktów, czasu gwarancji, czasu reakcji na naprawę powstałych problemów, dodatkowymi usługami - konfiguracją środowiska u klienta, konfiguracją dodatkowych usług. chociażby poczty email.

Zainteresowanych wycena strony internetowej i kompetencjami zespoły eppa zapraszamy do kontaktu, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wykonamy projekt strony internetowej  przed wszystkim zgodny z oczekiwaniami oraz przystępnej cenie.


Zobacz naszą prezentację
Skontaktuj się z nami
Kod QR