Landing page


Projektujemy i tworzymy strony landing page, które mogą być uzupełnienie działań marketingowych. Staramy się, aby stworzone landing page były dodatkiem do działań reklamowych i jednocześnie podwyższały współczynnik konwersji w reklamach.  Dobrze stworzona skuteczna strona docelowa(landing page) powinna nawiązywać do treści reklamy i odpowiadać oczekiwaniom odbiorcy. Należy pamiętać o przejrzystej szacie graficznej, poprawnym tytule naszej strony, odpowiednich meta tagach oraz o zachowaniu prostoty i czytelności przekazu.

Poprawny landing page powinien pozwalać nam na zebranie oczekiwanych informacji od użytkowników lub odpowiednich ich działań: zapisanie się do newslettera, wypełnienie krótkiej ankiety internetowej, zamówienie produktu lub usługi. Niezmiernie ważne jest zachowanie czytelności i prostoty przekazu aby landing page nie była nużącym obowiązkiem. Ważne są pojedyncze hasła wzywające internautę do działania i wykonania zaplanowanych czynności. Kolejny istotny aspekt to pokazanie internautom co mogą zyskać przekazując nam informacje, które chcemy od nich zyskać np poprzez pokazanie zalet produkt czy też korzyści z jego posiadania.

Dodatkowo czynności podczas tworzenie landing page, gdy zbieramy informacje to zadbanie o ich poprawności i bezpieczeństwo przechowywania powierzonych nam przez internautów danych, dlatego niezmiernie ważne jest zachowanie procedur wytwarzania dobrego i bezpiecznego oprogramowania i wybór odpowiednich wykonawców zapewniających w/w. Zainteresowanych podniesieniem skuteczności swoich reklam zapraszamy do kontaktu pomożemy wykonać landing page dla Państwa działań marketingowych.


Zobacz naszą prezentację
Skontaktuj się z nami
Kod QR